poniedziałek, 01 styczeń 2018 00:00

Trwają zapisy na rok 2018/2019

Zajęcia w języku angielskim prowadzone są przez nauczycielkę j. angielskiego, która przebywa z dziećmi w grupie ok. 6 godzin dziennie. Zajęcia prowadzone takim systemem umożliwiają dzieciom praktyczne poznanie języka w trakcie realizacji programu poprzez udział dzieci w zajęciach i zabawach dydaktycznych, zajęciach plastycznych, muzycznych i ruchowych.

Czas trwania zajęć dostosowany jest do wieku i możliwości dzieci.

Realizacja programu odbywa się zgodnie z planem miesięcznym, tematy i słownictwo są w korelacji z planem realizowanym w języku polskim.

 

Zapraszamy do zapisu!

 • Aby zapisać dziecko do przedszkola, należy wypełnić  formularz zgłoszeniowy i przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Dzieci wpisywane są na listę po wpłaceniu przez rodziców „wpisowego” w wysokości 200,- (bezzwrotna opłata pobierana jednorazowo, gwarantująca miejsce w placówce, przeznaczona na zagospodarowanie).
  nr. konta
  Przedszkole Niepubliczne Bajkowy Dworek
  54 9511 0000 0052 3221 3000 0010
  W tytule przelewu, proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz datę urodzenia
 • Dzieci są przyjmowane według kolejności zgłoszeń.
 • Liczba miejsc jest ograniczona.
 • Czesne w wysokości 290,- (opłata stała) + 9,- dzienne wyżywienie (śniadanie, obiad z 2 dań, podwieczorek). W przypadku nieobecności dziecka,  Przedszkole zwraca stawkę żywieniową.
 • 50% zniżki od opłaty stałej dla rodzeństwa.  Pierwsze dziecko wnosi pełną  opłatę stałą, za drugie dziecko opłatę stałą z 50% zniżką.
 • Czesne obejmuje program zajęć dydaktycznych zgodny z wytycznymi MEN. Ponadto zajęcia realizowane w ramach czesnego to:

Zumba  - 1 raz w tygodniu

Rytmika - 1 raz w tygodniu

Zajęcia logopedyczne - 1 raz w tygodniu zajęcia grupowe oraz zajęcia indywidulane

Rzeźba w glinie - 1 raz w miesiącu

Dogoterapia  - 1 raz w miesiącu

Gimnastyka - gimnastyka korekcyjna - 2-3 razy w tygodniu.

Plastyka. Rozwijanie zdolności manualnych dzieci poprzez twórcze prace z gliny i innych materiałów plastycznych.

Spotkania w bibliotece. Nabywanie umiejętności wyrażanaia swoich myśli, uczuć i opinii podczas dokonywania oceny przeczytanych utworów. Kształtowanie nawyków czytelniczych.

Zajęcia ekologiczne.Kształtowanie poszanowania dla przyrody, zapoznanie dzieci z tajemnicami natury i sposobami dbania o nią poprzez doświadczenia i eksperymenty

Zajęcia w ogrodzie botanicznym, w Szkole Leśnej na Barbarce.

Premiery w teatrze lalek i kinie. Wdrażanie dzieci do uczestniczenia w życiu kulturalnym.

Więcej w tej kategorii: « Fotograf w naszym przedszkolu
projekt www.pollyart.pl